Sinyal Kesici Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu üzere isimlerle bilindik; kablosuz done ilişkii sistemlerinde ali kelime sıklığı üreterek araya giren ve kırmızııcı aletin yapıtı almasını kırıcı, frekans bloke edici cihazların uluslararası alanda genel adı "jammer" olarak makam etmiştir. Cemmır, jemmır, toplamaır, jamır, jemır.. şeklinde bile telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına birebir ve de bu frekanslar üzerinde garantili hasiyet gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu rabıtalamda, hem ali kuvvetli hem de iktisadi fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine bakılırsa özelleştirilebilen ve el kayranı ile frekans aralığı seçime bakarak bileğhizmettirilebilen cihazlar üretip, elverişli satın alma seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle bile alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Jammer Kulanımı
En münteşir tasarrufı cep telefonu bloke edici şekildedir. Jammer takımı, GSM şebekesinin ürettiği kelime sıklığıı karıştırarak cep telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise toptan olarak ölçün bir aralığa sahip olsa da her ülkede bu izole bant aralığında özel olarak makul frekanslarda yayın yapmaktadırlar.

Örneğin, bütün dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu kelime sıklığı aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'bile 2100-2145 MHz üzerinden meydana getirilen 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mısır'da ise 2150-2180MHz aralığından yapılmaktadır. Aynı şekilde sair ülkelerin de kendi belirledikleri sıklık aralıkları vardır.

Piyasada müheyya satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar bütün ülkelerde çallıkışabilmesi bağırsakin 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş sıklık aralıklı dokumalmakta fakat bu şekilde cihazın semere kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu frekans aralığındaki her bir hertz yürekin ayrı güç üretildiği midein 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi birlikte kesemezsiniz. Bu durumda apiko jamerlar katiyetle gür olmamaktadır.

Jammer Satın Alma
Firmamız, ürettiği tüm jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin sıklık aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve cihazın bütün zorlaü bu frekans bandına vermektedir. Böylelikle 10 wattlık bir takım ile 500 metrekare alana el edebilecek şekilde eforlü cihazlar hazırlanabilmekte ve yüce verimlilikte kullanılabilmektedir. Daha farklı bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir aletin yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla henüz mümbit şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce henüz düşük hale getirmekte, hem de harcanan canlılık enerjisini on kat daha aşağı çekmektedir.
Böylecene hem hediye hem bile kullanım itibarıyla kullanıcıevet onlarca huzur kar katkısızlamaktadır.

Jammer aygıtı satın almadan önce bizlere danışınız. Size en şık cihazı salık edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *